Project Description

KULLANIM KILAVUZU

Zengin Donanım

Alterra 580 EFI 4×4 bir çok opsiyonel olan ekipmanı standart sunuyor. Büyük bir ön panel, arka bagaj taşıyıcısı, alüminyum jantlar ve kaliteli lastikler, 1360 kg çekme kuvvetine sahip uzaktan kumandalı güvenilir elektrikli vinç, çeki demiri, kol ve el tutamakları, özel tasarım dikiz aynaları, LED gündüz farları, LED flaşörler ve LED arka lambalar, dörtlü projektör farları, USB soketi, 12V soket, flaşör ve geri vites için pratik sinyal.

EFI Motor

Güvenilir, sıvı soğutmalı tek silindirli SOHC yüksek sıkıştırma ve hızlı sürüş için yeterli güce sahiptir. DELPHI enjeksiyonlu yakıt sistemi ile düşük yakıt tüketimi ve optimum performansa ihtiyaç duymadan sorunsuz çalıştırma sağlar. Yüksek Performanslı CV-Tech şanzıman arazi, nötr ve geri vites ile güvenilir bir iletim sağlanır. Güçlü motor frenini ile yokuşlarda güvenli frenleme sağlar.

Modern Aydınlatma

Modern LED aydınlatma, bu modelin çekici tasarımının altını çiziyor. LED gündüz farları, çift lensli lenslerle yüksek performanslı çift farların agresif görünümünü etkili bir şekilde tamamlar ve LED flaşörler ile Alterra 580’e yetişkin ve farklı bir görünüm kazandırır. Net optiklere sahip aynı gelişmiş gelişmiş LED teknolojisi, yüksek ışıklı 16 yollu arka lambalar ve daha fazla pasif güvenlik için arka flaşörler için de kullanılır.

Silindir Hacmi: 499,5 cc

Motor Tipi: 4 Valfli, 4 Zamanlı, SOHC

Şanzıman: Otomatik Şanzıman

Maksimum Güç: 38.00 HP @ 6800 rpm

Maksimum Tork: 46.50 HP @ 5750 rpm

Yakıt Tipi: Benzin

Ürün Cinsi: T3 Traktör

Soğutma: Sıvı Soğutmalı

Ön Fren: Disk

Arka Fren: Disk

Ön Lastik: AT 25×8-12″

Arka Lastik: AT 25×10-12″

Dingil Mesafesi: 1215 mm.

Uzunluk: 2283 mm.

Genişlik: 1293 mm.

Yükseklik: 900 mm.

Net Ağırlık: 310 kg.

Azami Yük: 461 kg.

Yakıt Tankı Kapasitesi: 14 lt.

* Kuba Motor; ürün teknik özelliklerine ve renklerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.