Project Description

Kullanma Klavuzu
Katalog

Maceraperest Deneyim

Daha önce ATV kullanma deneyiminiz olmadıysa VIP Track Pro sizin için en iyi seçenek. Basit kullanım, engebeli yollarda rahat ve yeni keşifler için ideal bir traktördür.

Macera severlerin vazgeçilmezi haline gelen VIP Track Pro kullanım pratikliği, dayanıklılığı ve kolay bakımıyla çok farklı bir modeldir. Çok hafif olan VIP Track Pro, kullanım avantajı sağladığı gibi taşıma kolaylığı da sağlıyor. Güçlü ve geniş çamurluklar sizi çamur ve pislikten korurken, ön ve arka taşıyıcılar her türlü yükünüzü taşımak için VIP Track Pro ‘yi elverişli hale getirir.

Tasarım Harikası

VIP Track Pro modeli, üstün performansının yanı sıra benzersiz ve göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Her rengin ayrı bir hava kattığı modern bir tasarıma sahip olan VIP Track Pro ile eşsiz bir deneyim kazanacaksınız.

Gücün Diğer Adı

VIP Track Pro’nin motor gücü boyutlarının çok ötesindedir. Sağlam ve kıvrak yapısıyla VIP Track Pro yüksek hızlarda bile harika bir sürüş hissi verir.

VIP Track Pro’nin gövdesine takılan çelik taşıyıcılar, önde arkada yükünüzü ve ekipmanınızı taşıyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu taşıyıcılar römorka gerek duymadan günlük kullanacağınız eşya ve ekipmanlarını kolayca taşımanızı sağlar.

Silindir Hacmi: 176 cc

Motor Tipi: 4 Zamanlı, Tek Silindir

Şanzıman: Otomatik CVT

Maksimum Güç: 12.34 HP @ 7000 rpm

Maksimum Tork: 13 Nm @ 5500 rpm

Yakıt Tipi: Benzin

Ürün Cinsi: T3 Traktör

Soğutma: Hava Soğutmalı

Ön Fren: Disk

Arka Fren: Disk

Ön Lastik: AT 21×7-10″

Arka Lastik: AT 22×10-10″

Dingil Mesafesi: 1115 mm.

Uzunluk: 1775 mm.

Genişlik: 1030 mm.

Yükseklik: 1060 mm.

Net Ağırlık: 213 kg.

Azami Yük: 380 kg.

Yakıt Tankı Kapasitesi: 9 lt.

* Kuba Motor; ürün teknik özelliklerine ve renklerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.