Motobike 2018 fuarı 22-25 Şubat 2018 tarihleri arasında başarılı bir şekilde gerçekleştirildi ve MJ Group’a bağlı Kuba, RKS, Benelli ve Arctic Cat modelleri de görücüye çıktı. Fuar süresince büyük bir ilgi ve beğeni toplayan markalarımız ve modellerimiz, fuarın başlangıcından sonuna kadar ciddi bir ziyaretçi topluluğunu üzerine çekmeyi başardı.

Vitesli motosiklet grubunda 2017 yılında da satış lideri olan Kuba Motor; fuarda sergilediği modellerle 2018 yılında oldukça iddialı olduğunu gösterdi. Başta birbirinden özel 50 cc modeller olmak üzere tüm motosiklet kategorilerinde artık kendini kanıtlamış modellerin yanı sıra yeni yılda pazarda yer alacak olan yeni modelleriyle de göz dolduran Kuba Motor, 2018 yılında sektörün öncü markası olduğunu ispatlar şekilde modeller üreterek kullanıcılarını memnun etmeyi hedefliyor.

ATV sınıfında Türkiye ATV pazarının 70%’ini elinde bulunduran ve bu kategoride liderliği kimseye bırakmamaya kararlı olan Kuba Motor ve dünyanın en iyi ilk 3 ATV markalarından biri olan Arctic Cat’in yeni modelleri de yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Benelli ise başta TRK 502 ve Leoncino modelleri olmak üzere BN 125, TNT 125, Zafferano, BN 251 modelleriyle adeta şov yaptı. Büyük bir ilgi ve merak duyulan modelleriyle yoğun ilgi gören Benelli, 2018 yılında adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Benelli’den aldığı tasarım gücü ve kalitesiyle İtalyan esintileri sunmaya devam eden RKS ise K-Light 202, Winner 200, RN 180 modelleriyle adeta seyir zevki yaşattı. Markanın amiral gemisi olan geliştirilmiş modeli Titanic 150-S ise yine beklendiği gibi beğenileri üstüne çekmeyi başardı.

2017 yılında Türkiye motosiklet pazarında lider konumunu devam ettirerek istikrar abidesi olmayı başaran markalarımız, 2018 yılı için de büyük bir merak ve beklenti uyandırmayı başardı. 2017 yılına kadar beklentileri boşa çıkarmayarak her zaman motosiklet kullanıcılarına istenileni veren MJ Group Ailesi, 2018 yılında da zirvedeki yerini korumak için tüm gücüyle çalışacağını göstermiştir.