21 – 24 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Motobike 2019 Fuarı’nı, MJ Group ailesi olarak, sektörün lider markaları Kuba, RKS ve Benelli modelleriyle, yeni yerimizde, büyük bir ilgi ve mutlulukla tamamlamış bulunmaktayız.

2018 yılını satış lideri olarak tamamlayan ve sektörde yer aldığı her geçen yıl kararlı bir şekilde büyümeye devam eden Kuba, sahip olduğu modeller ve kalitesiyle birlikte 2019 yılı itibariyle Avrupa’da da boy göstererek ülkemizi haklı bir gururla temsil edecek olan RKS ve bir dünya markası olup İtalyan motosiklet tutkusunu modellerinin tasarımına ve ruhuna yansıtan Benelli markaları ve modelleriyle, motosiklet severlere adeta bir motosiklet şöleni yaşatmanın verdiği mutluluğu yaşamaktayız.

Fuar süresi içerisinde bayilerimizle bir araya gelerek 2018 yılında hem markalarımıza hem de sektöre kazandırdığımız büyüme eğiliminin her ne kadar güzel bir gelişme olsa da MJ Group ailesi için asla yeterli olmayacağını ve 2019 yılının da en az 2018 yılı kadar başarılı bir yıl olması için gereken tüm çalışmaları gerçekleştirdiğimizi aktarıp. 2019 yılı projelerimizi, kararlarımızı ve ar-ge çalışmalarımızı tüm bayilerimize aktardık.

Tamamladığımız Motobike 2019 Fuarı’nda bizleri ziyaret ederek onurlandırıp marka ve modellerimize ilgi gösteren tüm motosiklet tutkunlarına teşekkür ediyoruz ve 2019 yılının tüm ülke ve sektör adına hayırlı bir yıl olmasını temenni ediyoruz.