Skip to main content

Değerlerimiz

 

Kalite – Model – Teknolojik Anlayış

Pratik, ekonomik, çevreci, zamaündan ve bütçeden tasarruf edici özelliklere sahip, hobi yada ulaşım amaçlı kullanımı hedefleyen, kullanıcı istek ve taleplerini dikkate alan, ürünleri için verilen bedeli son kuruşuna kadar hak eden, dünya standartlarında teknolojik donanım ve özelliklere sahip yeni nesil motosiklet ve elektrikli bisikletler üretmek.

Müşteri Anlayışı

Dürüst, güvenilir, şeffaf ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

Takım Çalışması

Takım sinerjisi oluşturabilen, önsezilere ve sorumluluğa dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.

Samimi İletişim

Güvenilir, girişimci, hızlı geri bildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

Zamanında Teslimat

İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, çözümün bir parçası olarak emaneti sahibine teslim mantığı ile sorumluluğunu yerine getirmek.

Çalışanlara Özen

Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve istikrarı teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak.